Vnímám vaší značku komplexně.

POKER HOLIDAY

Klient: FORTUNA GAME a.s.
Značka: POKER HOLIDAY
Realizace: červenec 2012
Odkaz: projekt ukončen

Info: POS materiály

 

Pro společnost FORTUNA GAME a.s. jsem vytvořil návrh prezentace a POS materiálů k podpoře prodeje nových stíracích losů POKER HOLIDAY. Od původního záměru propagovat nové stírací losy tiskovými materiály - wobblery, plakáty, samolepky aj., jsme s klientem postupně přešli k dalším návrhům rollupů, posterů a mega posterů, které byly určené k regionálním promo akcím, jako byla např. Česká Pokerová Tour, která se konala na konci července 2012 v Pardubicích.

 

Fortuna - Poker Holiday
Foto: Tomáš Stacha, Zdroj: Fortuna - Poker Holiday

Reklamní předměty Poker Holiday

Pro tuto akci jsem navrhl a dodal další materiály a reklamní předměty jako jsou např. lanyardy, trička, polokošile, prezentační podnosy a v neposlední řadě jsem brandoval i Welcome drink, kterým byl jak jinak než tradiční bílý rum ve stylu POKER HOLIDAY.

Dle fotografií, které jsou k nahlédnutí v portfoliu Tomáše Stacha můžeme soudit, že celá akce se setkala s úspěchem. Četná účast hráčů a zájemců o nové stírací losy POKER HOLIDAY je tomu jen důkazem.

Tyto nové stírací losy nabízejí hned několik výherních kombinací. Podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách www.pokerholiday.cz.

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk