Vnímám vaší značku komplexně.

LABOR KOMPLET

Klient: LABOR KOMPLET
Zaměření: laboratorní vybavení
Realizace: březen 2014
Odkaz: www.laborkomplet.cz

Info: návrh firemní identity
a realizace dle dílčích zadání

 

Společnost Labor-Komplet s.r.o. je ryze českou výrobní a obchodní firmou bez zahraničního kapitálu. Labor-Komplet s.r.o. byl založen počátkem 90. let a hlavním oborem činnosti byly opravy, repase a montáže laboratorního nábytku a zařízení. V průběhu doby značně rozšířil své pole působnosti, změnil jméno firmy a od roku 1999 i právní subjektivitu, a vystupujeme pod obchodním jménem Labor-Komplet s.r.o.

Hlavním oborem činnosti je výroba a prodej laboratorního nábytku a digestoří z laminovaných dřevotřískových desek, nerezu nebo plechu. A protože heslem společnosti je "Labor-Komplet ...Vaše kompletní laboratoř", dodá také laboratorní přístroje od sterilizátorů a sušáren, přes úpravny vod a destilační přístroje, až k analytickým vahám, ph-metrům a teploměrům. V žádné laboratoři také nemůže chybět laboratorní sklo, porcelán, plasty, drobné pomůcky a v neposlední řadě i ochranné pomůcky jako např. bezpečnostní sprchy nebo pracovní oděvy.

Speciální nabídkou firmy Labor-Komplet s.r.o. jsou čističky vzduchu švýcarské firmy ICLEEN, které mají široké využití, jak ve zdravotnictví, tak v domácnostech.

V souvislosti se zvýšenou poptávkou laboratorních digestoří a skutečností, že i bezpečnost v laboratořích a výrobních provozech začíná být konečně vážným a aktuálním tématem, se společnost Labor-Komplet s.r.o. rozhodla distribuovat bezpečnostní skříně ASECOS - na hořlaviny, bezpečnostní nádoby, skříňě na kyseliny a louhy a v neposlední řadě skříně a skříňky na jedy a ostatní chemické látky. To vše naleznete na samostatných stránkách > www.bezpecnostni-skrine.cz

Těší mne, že jsem se mohl podílet na návrzích a postupné realizace nového vzhledu prezentace společnosti Labor-Komplet s.r.o. Pevně věřím, že postupem času se povede nový vizuál aplikovat postupně nejen do všech podob prezentačních tiskovin, ale i do plánovaného interiéru showroomu a exteriéru sídla společnosti Labor-Komplet s.r.o.

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk