Vnímám vaší značku komplexně.

SOFTRONIC Praha

Klient: SOFTRONIC Praha
Zaměření: IT
Realizace: prosinec 2012
Odkaz: www.softronic.cz

Info: návrh konceptu nové firemní identity a webdesign

 

SOFTRONIC Praha, a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se specializuje na poradenství a expertní realizaci služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Tato společnost má velmi silné technologické zázemí. Nabízí více jak 15-ti leté zkušenosti z oblasti poradenství IT, služeb systémové integrace, outsourcing širokého spektra IT služeb, řízení projektů, business development, vývoj webových aplikací a mnoho dalších služeb nejen soukromým společnostem, ale i významným institucím veřejné správy.

Byl jsem osloven, abych pro SOFTRONIC Praha, a.s. vytvořil nový webdesign. Společně se svým kolegou Rudolfem Krupkou se nám povedlo vytvořit osobitou IT prezentaci postavenou na základech běžné šablony. Web jsme doplnili o grafické prvky i doprovodné "images", které mohly oslovit i běžného laika.

Protože jsem se do zadání vrhnul "pohlavě", zakousnul jsem se a vedle zadání "vytvořit odpovídající webdesign", jsem se pustil i do re-designu značky. Prezentace klienta oslovila, ale bohužel ne natolik, aby k realizaci nového designu přistoupil. Nevadí, tak snad příště.

SOFTRONIC - Materialize your ideas

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk