FEDERER (mu to) - NA(n)DAL
Neobyčejné divadelní představení na sety...

SEDMÁ DIVADELNÍ

Klient: Sedmá Divadelní s.r.o.
Zaměření: Poster a základní identita
Realizace: září 2015
Spoluautor: Lucie Stahlová

Info: návrh posteru pro divadelní představení Federer - Nadal

 

Federer - Nadal je autorský projekt Petra Kolečka, Davida Prachaře a Marka Taclíka. Jedná se o hru o dvou pravděpodobně největších rivalech bílého sportu. Kdo by ale čekal detailní a precizní rozbor tenisového zápasu těchto hvězd, bude odcházet z divadelního představení hodně zklamaný.

Tvůrčí tým Kolečko - Prachař - Taclík (PRAKOTA) má na svědomí všechny inscenační složky. Vedle autorství se postarali i o zcela specifickou režii sebou samých, i když pod zpětnou reflexí Martina Kukučky (z režijního tandemu SKUTR) a choreografickými konzultacemi s Adélou Laštovkovou-Stodolovou.

Kdo čeká od divadla velké umění, měl by se zřejmě poohlédnout jinde. Inscenace Federer - Nadal je vtipnou a hravou parodií, která ale vyžaduje alespoň elementární znalost těchto dvou tenisových matadorů. A pak zaručeně pobaví. Taclík s Prachařem mají světovou dvojku i trojku perfektně nakoukané a slaví úspěch.

Ostatně, že je tento divadelní formát divácky vděčný a s nadšením přijímaný, dokazuje i fakt, že veškeré reprízy jsou vždy beznadějně vyprodané. Pokud jste tedy fandové tenisu a ironického humoru, nenechte si ujít toto divadelní představení. S největší pravděpodobností vás totiž trio PRAKOTA nezklame.

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk