Poctivé a dobré lahůdky z Teplic.
Tam, kde lahůdky jsou stále lahůdkou.

LAHŮDKY JITŘENKA

Klient: Lahůdky Jitřenka s.r.o.
Značka: Jitřenka
Realizace: podzim 2012
Odkaz: www.lahudky-jitrenka.cz

Info: návrh a systematické budování firemní identity, packaging

 

S firmou Lahůdky JITŘENKA, spol. s r.o. jsem začal spolupracovat na podzim 2012. Prvotním zadáním byl re-design etiket pro kusové výrobky - saláty, pomazánky a dezerty, které jsou dále distribuovány do obchodních řetězců. Výrobky Jitřenky však můžete najít i na pultech menších regionálních prodejen.

Lahůdky JITŘENKA jsou vyhlášené! V nabídce najdete nejen různé obložené chlebíčky, aspikové speciality a bagety, ale i slané dorty a obložené mísy, které jsou opravdu delikatesní! V Jitřence připravují všechny své výrobky s láskou. Určitě je neváhejte oslovit, budete-li plánovat např. rodinou oslavu, promoci či svatbu. Pro tyto příležitosti mají v nabídce exkluzivní výrobky.

Pro obložené chlebíčky jsme spolu s Martinem Paroulkem - jednatelem společnosti, připravili návrh na přepravní krabici > podobnou krabici, v jaké si přinesete např. pizzu. Pro tuto krabici jsem vytvořil grafický návrh Flexo potisku. Při zpracování jsme se snažili myslet na každý detail a způsob balení. Proto jsou chlebíčky ještě elegantně zabalené v papíru, který je chrání před přímým stykem s obalem krabice. Abychom nezapomněli na nejmenší, na dno jsme nechali vytisknout omalovánky / vystřihovánky pro děti, které se postarají tak i o "recyklaci" obalu. Vhodné ilustrace dodala Klára Víšková.

REFERENCE KLIENTA

S Petrem Šubou jsem začal spolupracovat na základě doporučení jeho stávajícího klienta. Mým požadavkem bylo vyhotovení a zpracování nového designu etiket pro naše výrobky. Byl jsem mile překvapen jin s prvními návrhy a možnostmi nového řešení, které jsem obdržel ve velmi krátké době. S doporučeným řešením jsem byl velmi spokojen.

Nejvíce si cením vstřícnosti, náslouchání mých názorů, ochoty, vlastních trefných invencí a důslednosti zpracování jak grafických návrhů, tak finálních dat určených pro výrobu. Dodržení termínů a předem domluvených podmínek bylo a je vždy samozřejmostí. V tuto chvíli jsme začali pracovat již na dalších zadání, která budou pro naší firemní identitu Jitřenky s.r.o. určitě přínosem.

Spolupráce s Petrem Šubou - REKLAMNÍPORADCE® je příjemná, velmi přínosná a v každém ohledu ji 100% doporučuji.

Bc. Martin Paroulek, Lahůdky Jitřenka s.r.o.
www.lahudky-jitrenka.cz

Lahůdky Jitřenka - prodejní leták // Packaging a etikety />Petr Šuba

Kompletní nabídku výborných produktů od Jitřenky naleznete na e-shopu > www.lahudky-jitrenka.cz // Osobně jsem měl tu možnost ochutnat vybrané výrobky a můžu jen doporučit! Nejen že skvěle vypadají, ale skvěle chutnají.
Opravdu výborné a poctivé!

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk