Komplexní pozáruční i záruční servis
oken a dveří všech značek.

SKLENÁŘ

Klient: Servis oken a dveří s.r.o.
Značka: Sklenář®
Realizace: podzim 2013
Odkaz: www.pansklenar.cz

Info: logo, design, budování značky, web, tiskoviny, poradenství a další...

 

S panem Sklenářem jsem začal spolupracovat na základě doporučení, za které velmi děkuji. Původní myšlenou bylo vytvořit jakého si "Doktora Oken", který rozumí údržbě a servisu oken. Nicméně po dlouhém uvažování a vymýšlení dalších názvů, variant apod. se povedlo pana Sklenáře přesvědčit, aby využil svého zvučného jména, které v tomto oboru jistě nikdo nezamnění. Pan Sklenář® se tak stal symbolem kvality v oblasti servisu oken a dveří nejen v západních Čechách.

Hlavním piktogramem se stalo rozbité okno, tzv. pavouk, který po několika krocích a přesně mířených tazích získalo podobu hvězdy. Aby celkový logotyp získal na intenzitě sdělení, zvolil jsem dynamické střídání barev, se kterým lze nadále efektivně pracovat, i částečně.

Pan SKLENÁŘ® - servis oken a dveří

Webdesign: Realizace zima 2014 // One Page Web

Po dokončení základní myšlenky a podoby prezentace Sklenář® - jedná se o registrovanou obchodní značku, jsme se pustili do dalších firemních tiskovin - samozřejmě vizitky, samolepky, administrativní dokumenty, nabídkové listy a další. Jako třešínkou na dortu byl výběr kvalitních a poho- dlných pracovních oděvů Engelbert Strauss a následný návrh celopolepu firemního vozu Mercedes Sprinter. Fotky finální podoby je možné shlédnout na firemním profilu Facebook > Pan Sklenář®.

Sklenář® - Servis oken a dveří

Grafický návrh a realizace vizitek: Realizace zima 2015 // Business Cards

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk