Střechy, plechy, okapy a krytiny
pro celé Krkonoše a Královehradecký kraj.

STŘECHY KLINGR

Klient: Střechy KLINGR
Zaměření: Střechy, plechy, okapy
Realizace: jaro 2014
Odkaz: www.strechy-klingr.cz

Info: návrh logotypu, kompletní
firemní prezentace a poradenství

 


STŘECHY KLINGR s.r.o
. je rodinná firma, která si postupně upevňuje pozici na trhu od roku 1992, kdy se její zakladatel Miloš Klingr rozhodl podnikat v tomto oboru.

Z původní klempířské činnosti se její služby rozšírily na obchodní činnost. V současné době se rodinná firma STŘECHY KLINGR s.r.o. zabývá především maloobchodním, ale i velkoobchodním prodejem klempířského materiálů, příslušenství a doplňků. Nabízí veškerý klempířský materiál, plechy, tabule, svitky, okapy, které drží skladem v širokém sortimentu od různých výrobců. Dále nabízí různé druhy krytin, šindele, strešní doplňky a strešní okna všech firem, které jsou dostupné na českém trhu.

Rodinná firma STŘECHY KLINGR je významným dodavatelem střešních krytin, plechů, okapů a střešního materiálu v severovýchodních Čechách, oblast Krkonoše a jejich blízké okolí - Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Jilemnice, Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Tanvald, Železný Brod, Semily, Nová Paka, Hostinné, Trutnov, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou a další...

Jak už tomu tak bývá, vzájemnou spolupráci jsme započali od dílčích zakázek až po komplexní firemní re-branding a profesionální prezentaci rodinné firmy.

Střechy KLINGR - střechy, plechy, okapy pro celé Krkonoše

Odkaz na firemní prezentaci > www.strechy-klingr.cz

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk