Vnímám vaší značku komplexně.

Tisk+

Klient: BS Progress s.r.o.
Ve spolupráci: Arteus Media
Realizace: únor 2012
Odkaz: www.tiskplus.cz

Info: projekt digitálního tisku

 

Ve spolupráci s Arteus Media jsme navrhli, naprogramovali a spustili nový projekt digitálního tisku Tiskplus.cz - Tiskneme digitálně... Tento server je určen jak profesionálním grafikům, agenturám a studiím, tak široké veřejnosti. Jednoduše každému, kdo ocení kvalitní digitální tisk. Jsme schopni vytisknout jak běžné tiskoviny a merkantilie, tak různé pozvánky, vizitky, kalendáře, letáky, plakáty, booklety, scrapbooky apod.

Tiskneme na širokou škálu materiálů až do gramáže 300g/m2. Vytiskneme všechny formáty až do velikosti tiskového archu SRA3 (320 x 450 mm), bezpečně potisknutelná plocha je 310 x 440 mm. Tisk zhotovíme standardně do 24 hodin od předání kompletních podkladů k tisku. Pokud požadujete i některou formu dokončovacích prací (knihárnu), může se výroba prodloužit o jeden až dva dny dle náročnosti zakázky.

Spočítejte si cenu pomocí on-line kalkulačky.

Těšíme se na vaše tisky.
Tým Tiskplus.cz


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DIGITÁLNÍ TISK

Co je to vlastně digitální tisk? Digitálním tiskem rozumíme technologie, kdy je počítač spojen přímo s tiskovým strojem. Mezi souborem v počítači a vytištěným dokumentem tak neexistuje žádný polotovar, jako je film nebo tisková deska. Nejprimitivnějším podáním digitálního tisku je barevná kancelářská tiskárna. Od té ovšem neočekáváme žádnou oslnivou kvalitu tisku ani vysokou produktivitu práce.

Digitální tisk se čím dál více stává standardem. Využívá se hlavně při tisku nižších nákladů tiskovin, ale také pro velkoformátový tisk billboardů, bannerů a podobně. Digitální tisk se postupně stává všeobecně hojně využívanou technologií. Dá se předpokládat, že zájem o digitální tisk i nadále rapidně poroste.

Tradiční ofsetový tisk se začal svými náklady a poměrně zdlouhavým procesem zpracování jevit jako zbytečný luxus pro mnoho typů zakázek, jejichž řešení digitální cestou je z určitého pohledu efektivnější. Výhody digitálního tisku jsou následovné > variabilita potiskovaných médií včetně jejich kombinace, rychlost zpracování a možná správa elektronických dokumentů v případě opakujících se zakázek. Během krátké doby lze zároveň provést korekce a úpravy zmiňovaných dokumentů.

Petr Šuba © 2009 - 2021 www.petrsuba.cz
Digitální tisk & rámování obrazů Vrchlabí // Tiskárna, velkoformátový a ofsetový tisk